Dobra Wróżka - cz. III

Dokonalimy wyboru wróżki, do której pójdziemy. Teraz należy zastanowić się nad tematyką pytań, jakie jej zadamy. Tylko, aby to nie było: "proszę mi powiedzieć o mojej przyszłości".

Dlaczego nie ? Bo przyszłość zależy od nas, od tego, jakie podejmiemy decyzje i jak je będziemy realizować.

Przyszłość jest w nas, a nie we wróżbie. Wizyta u wróżki jest tylko podglądaniem możliwości i tak należy ją traktować. Wróżba sama z siebie się nie sprawdza, to my działaniem lub biernością pozwalamy jej się sprawdzić lub nie. To, z czym przyszliśmy na ten świat to: talenty, zdolności, predyspozycje w różnych dziedzinach, charakter, układ genów, umiejętność planowania, zdolność do marzeń, a przede wszystkim możliwość działania. W jakim stopniu zrealizujemy cele i marzenia zależy od nas samych, od naszej wewnętrznej siły, uporu i wytrwałości w walce z przeciwnościami.

Na spotkanie z wróżką powinniśmy przygotować pytania dotyczące problemów, z którymi nie umiemy sobie poradzić. Pytajmy też o błędy, jakie popełnialiśmy i popełniamy w danej sprawie i jak to zmienić. Pytajmy o to, co w nas jest takiego, że nie radzimy sobie z codziennością. Jakie stereotypy myślowe blokują skuteczność naszych działań ?

Przed wróżbą trzeba dać sobie wewnętrzna zgodę na to, że obca osoba będzie mówiła o naszych wadach, zahamowaniach i ciemnych nutach naszej osobowości. Skoro chcemy zajrzeć w przyszłość i ją ładnie zaprogramować, to najpierw oczyśćmy przeszłość.
foto1 foto2 foto3 foto4

Liczba odwiedzin strony:

Copyright © 2008-2021 Eulalia Pogońska - Prawa autorskie zastrzeżone.
Kopiowanie treści strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.

KONTAKT :
e-mail: eulalia@widzew.net
Skype: eulaliapogonska