Dobra wróżka - cz. I

Ludzie od wieków pragnęli poznać przyszłość. W tym celu udawali się do jasnowidzów, astrologów, wróżek i pytali o miłość, zdrowie, majątek i inne ważne dla nich sprawy. Dziś jest tak samo.
Tempo życia, zmieniajca się rzeczywistość, gonitwa za pracą, pieniędzmi, czy karierą rodzi stres i poczucie bezradności. Wielu z nas nie radzi sobie z narastającymi problemami dnia codziennego i z lękiem spogląda w przyszłość. Ludzie popadają w nerwice i depresje. Niektórzy idą po prostu do psychologa czy psychiatry, większość jednak wstydzi się przyznać do nieumiejętności radzenia sobie z życiem a co za tym idzie, wstydzi się iść do lekarza. Wolą iść do wróżki, tak jak za dawnych czasów.

I tu pojawia się nowy problem: Do kogo pójść ? Kto jest dobry ?

Reklamy w gazetach i telewizji oferują usługi bardzo wielu wróżek, ale jak trafić do tej właściwej ? Najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa. Dobrze jest wybrać kogoś, o kim wielu znajomych ma pozytywne zdanie. Nie chodzi tylko o to, czy się sprawdza, lecz o to, czy wróżka udzieliła kilku rozsądnych rad, które wprowadzone w życie przyniosły danej osobie pozytywne skutki. Należy od znajomych dowiedzieć się:
  1. Czy po skorzystaniu z usług wróżki osoby te pozytywnie zmieniły swoje życie, odzyskały poczucie własnej wartości i siły działania ?
  2. Czy dostały wskazówki, jak wybrnąć z konkretnych trudnych sytuacji życiowych i dzięki nim udało się rozwiązać problem ?
  3. Czy nie zostali wystraszeni tragicznymi zapowiedziami ?
foto1 foto2 foto3 foto4

Liczba odwiedzin strony:

Copyright © 2008-2021 Eulalia Pogońska - Prawa autorskie zastrzeżone.
Kopiowanie treści strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.

KONTAKT :
e-mail: eulalia@widzew.net
Skype: eulaliapogonska